• reditelstvi@zsnezne.cz
Rok 2023/2024
Vyhlášení soutěže „O nejhezčí čtenářský deník“ 2024

Ve čtvrtek 20. června 2024 se žáci 4. ročníku vypravili do multifunkčního sálu, kde proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže O nejhezčí čtenářský deník. Všichni žáci si pečlivě po celý školní rok vedli své čtenářské deníky a zapisovali si do nich obsah přečtených knih, který ještě doplnili obrázkem. Paní knihovnice Anna Holešová nejprve čtvrťáky srdečně přivítala a pochválila je za to, jak hezky si deníky vedou. Krátce s nimi pohovořila o tom, jak je čtení pro budoucí studium a život důležité. A pak už začalo samotné vyhlašování soutěže O nejhezčí čtenářský deník. V tomto ročníku byli oceněni tři žáci. Všichni ocenění dostali hodnotné dárky, které se jim velmi líbily. Nezapomnělo se ani na ostatní žáky, kteří se neumístili na prvních třech místech, ale byli alespoň odměněni drobnými dárky za účast a snahu. Na závěr byly pro žáky připraveny zábavné aktivity spojené se čtením.