• reditelstvi@zsnezne.cz
Rok 2023/2024
Víceboj ve Světlé ve Velkém Meziříčí

Ve středu 5.6. 2024 jsme se s žáky 7. a 8. ročníku, a několika žáky 6. a 9. ročníku vydali na „Víceboj ve Světlé“.

Jedná se o Hotelovou školu Světlá a Střední odbornou školu řemesel ve Velké Meziříčí.

Žáci byli rozděleni do 2 družstev a plnili úkoly na 7 stanovištích. Úkoly byly vytvořeny tak, aby se žáci seznámili s tím, co se na škole vyučuje. Každého účastníka čekala odměna ve formě míchaného nealko drinku a kuřecí tortilly.

Následovala prohlídka školy, vyhlášení úspěšnosti družstev, a také úspěšnosti v jednotlivých disciplínách.

Družstva získala účastnický list a jednotlivci diplom. Dvojice dívek ze 7. ročníku, Simona Burešová a Simona Navrátilová, získala 1. místo v kategorii „Poznej, co jíš.“ Oběma děvčatům gratulujeme!

Všem děkujeme za reprezentaci školy a za příjemně strávený den.