• reditelstvi@zsnezne.cz
Rok 2023/2024
Sportovní den ke dni dětí

V pátek 7.6.2024 proběhl na naší škole „Sportovní den ke dni dětí“.

Byla to společná akce 9. ročníku a školního žákovského parlamentu.

Žáci byli rozděleni do 12 družstev a obcházeli celkem 13 stanovišť, z nichž to poslední bylo pro všechny stejné a konečné (zde se řešila šifra).

Jednotlivá stanoviště pak byla připravena netradičně. Někde jste přenášeli vodu na lžičce po strnité stezce, jinde jste na sebe museli navléci co největší množství oblečení za stanovený čas, schovat se v lese, prolézt co nejrychleji pavučinou mezi stromy s co nejmenším počtem doteků; prolézt celý tým kruhem bez toho, aniž byste se pustili, a to ještě co nejrychleji, uhodnout pohádkové postavy, hudbu z filmů a pohádek a mnoho dalších netradičních disciplín….

Při pondělním vyhlášení pak na každého účastníka čekala sladká odměna a na první tři výherní týmy malé dárky.

Děkujeme všem, kteří přišli a společně s námi si den užili!

A děkujeme také žákům 9. ročníku a zástupcům parlamentu za organizaci!