• reditelstvi@zsnezne.cz
Rok 2023/2024
ČESKO-SLOVENSKÝ PROJEKT – Záložky do knihy spojují školy – 2. část, balíček ze Slovenska

V posledním říjnovém týdnu jsme obdrželi balíček od naší partnerské školy ze ZŠ Juraja Holčeka, Dolný Ohaj, Nitranský kraj, Slovenská republika. Žáci z této školy vyrobili krásné záložky pro naše žáky z 2. – 5. ročníku. Do balíčku nám také přiložili dvě knihy z jejich kraje a milý dopis od koordinátorky tohoto projektu.

ZŠ Sněžné také splnila podmínky projektu a našimi žáky vyrobené záložky jsme také na Slovensko odeslali včas. Do balíčku jsme vložili také děkovný dopis pro žáky i učitele této školy. Radost jim určitě udělají i drobné dárkové předměty, které nám věnoval Městys Sněžné. Projekt shledávám jako velmi přínosný, protože se žáci mohou dozvědět nového a zajímavého o našich sousedech ze Slovenska.