ERASMUS
9. ročník česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy

Stejně, jako v minulém školním roce 2017/2018 se i letos naše škola zapojila do mezinárodního projektu Záložka do knihy spojuje školy. Letos bylo vyhlášeno téma: Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice. České školy z celé republiky si vyměňují vlastnoručně vyrobené záložky se školami na Slovensku.
Již tradičně si naše škola mění záložky s partnerskou základní a mateřskou školou v Horních Salibách. Pro kamarádky a kamarády na Slovensku vyráběli naši žáci 4., 6. a 7. ročníku. Do obálky jsme letos přibalili také CD s fotografiemi ze života školy, několik žákovských prezentací o našem Kraji Vysočina a DVD s programem z oslav 120. výročí trvání ZŠ Sněžné.
Od dětí z partnerské školy v Hor. Salibách nám již poštou přišla obálka plná velmi pěkných záložek, také publikace o Horních Salibách a DVD s metodickým materiálem o jejich školní zahradě využívané při vyučování.
Doufáme, že se naše záložky dětem v Horních Salibách budou líbit a zaujmou je. Vaňáč M.